Köydeyim kocam evde yok boşalmak ister misin?
Telefon Numaram: 00 322 588 92 20 Tıkla Ara!

reklamreklam 2

3 tane liseli çıtır hatun okulda fazlasıyla göz kamaştıran bir arkadaş grubu olduğundan dolayı, herkesin gözde hatunlarıdır. Bunların derslerine giren hocaları falan kendilerinden fazlasıyla hoşlandıklarından dolayı, kızlara ilgisini falan belli etmektedirler. Hatunlarla samimiyet ilerledikçe kızlar not falan istemeye başlıyorlar. Öğretmenlerin bekledikleri sahne bu olduğundan dolayı, hatunlara bir bedeli olduğunu belirtiyorlar. Kızlar aralarında muhabbetini falan yaptıktan sonra, hocalarıyla birlikte olmaya karar veriyorlar. Hocasıyla konuştuktan sonra, evde kendilerini bekleyeceklerini söylüyorlar. Ders bitiminde öğretmeninin verdiği adrese giden hatunlar fena halde sert ve sağlam bir sikiş yaşıyorlar.

Bir önceki yazımız olan Sevgilisinin Ev Arkadaşıyla Sikişti başlıklı makalemizde ev arkadaşıyla sikiş ve sevgilisinin arkadaşıyla hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yanıt bırak

E-posta hesabınız Görünmeyecek. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir *

*

1 Yorum

  • arda054654187346 gün ago

    slm ben arda yaş 32 boy 1.76 beyaz tenli neşeli biriyim dertleşebilecek cesur bayanlar mutlu son garanti tel sıfır beşyüz kırk altı beşyüz kırk bir seksen yedi otuz dört.0546.541.87.34